over ons

Leef je leven, financieel ontzorgd, met steeds een op maat advies voor
verzekeringen * pensioen * hypotheek * woning en wonen.

Daar staat Van ’t Riet voor.

Wij bieden een totaalpakket aan diensten om jou financieel te ontzorgen. Van het afsluiten van een verzekering; het sparen voor later tot bijvoorbeeld het kopen en financieren van je woning. En alle diensten onder één dak. Dat betekent gemak voor jou, jouw financiële zaken goed op elkaar afgestemd, overzicht en snel kunnen schakelen. Wij geven je een persoonlijk advies, rekening houdend met jouw situatie en jouw wensen; regelen en beheren voor je en komen op voor jouw financiële belangen. Dat is toch wat je wil: je hele leven een gevoel van gezekerd te zijn? Leef jij je leven, wij ontzorgen je.

Onze ambitie? De meest mensgerichte en alerte financieel ontzorger van Noord-Holland zijn. Maak hiernaast alvast kennis met onze medewerkers die er dagelijks naar streven om deze ambitie voor jou waar te maken.

Een goede relatie begint met persoonlijk contact. Dat vinden wij belangrijk. Bel ons gerust om een afspraak te maken, bij ons op kantoor of bij jou thuis. Of loop gewoon eens bij ons binnen. Je bent van harte welkom.




Jan Dirk van ‘t Riet
Directeur Eigenaar / RPA

Even voorstellen: Barry Bronkers

Barry Bronkers
Directeur

Arjan Broer Directeur arjan.broer@vanhetriet.nl

Arjan Broer
Directeur

Even voorstellen: Helen Hoebe

Helen Hoebe
Telefoniste receptioniste

Cindy Massop
Telefoniste receptioniste

Lianne Thomas Telefoniste receptioniste lianne.thomas@vanhetriet.nl

Lianne Thomas
Telefoniste receptioniste

Alco van der Horn Financieel adviseur alco.van.der.horn@vanhetriet.nl

Alco van der Horn
Financieel adviseur

Roberto Blufpand
Financieel adviseur

 

 

 

Steven Plagmeijer Financiël adviseur steven.plagmeijer@vanhetriet.nl

Steven Plagmeijer
Financieel adviseur

Marcel Wisselo
Financieel adviseur particuliere & zakelijke markt

Willem Schipper Desk accountmanager zakelijke markt willem.schipper@vanhetriet.nl

Willem Schipper
Desk accountmanager zakelijke markt

Danny Boon
Financieel adviseur particuliere & zakelijke markt

Ernst Jan Koster Frontoffice support ernst.jan.koster@vanhetriet.nl

Ernst Jan Koster
Frontoffice support

Alexandra Louter Frontoffice alexandra.louter@vanhetriet.nl

Alexandra Louter
Frontoffice

Corina de Dood Front & backoffice corina.de.dood@vanhetriet.nl

Corina de Dood
Front & backoffice

Corine Olieman
Front & backoffice

Monique Leijen
Front & backoffice

Natascha Ursem Frontoffice leven & pensioen natascha.ursem@vanhetriet.nl

Natascha Ursem
Frontoffice leven & pensioen

Pascal Zutt Backoffice pascal.zutt@vanhetriet.nl

Pascal Zutt
Backoffice

Monique Ruiter Backoffice monique.ruiter@vanhetriet.nl

Monique Ruiter
Backoffice

Angèl Mooij Schadeafhandeling angel.mooij@vanhetriet.nl

Angèl Mooij
Schadeafhandeling

Michael klein

Michael Groot
Schadeafhandeling

 

Anna van Leeuwen
Schadeafhandeling

Karin Tas
Schadeafhandeling

Yvonne Bootsman Binnendienstmedewerker yvonne.bootsman@vanhetriet.nl

Yvonne Bootsman
Binnendienstmedewerker

Marjolein den Bak Teamcoördinator boekhouding marjolein.den.bak@vanhetriet.nl

Marjolein den Bak
Teamcoördinator boekhouding

Ana Falcon Boekhouding ana.falcon@vanhetriet.nl

Ana Falcon
Boekhouding

Yvonne Ruigrok Boekhouding yvonne.ruigrok@vanhetriet.nl

Yvonne Ruigrok
Boekhouding

Marjan Tool Marketing & communicatie marjan.tool@vanhetriet.nl

Marjan Tool
Marketing & communicatie

Trudy Weel Interieurverzorger

Trudy Weel
Interieurverzorger

www.vanhetrietmakelaars.nl info@vanhetrietmakelaars.nl 072 - 57 66 366

www.vanhetrietmakelaars.nl

072 – 57 66 366

Michael van Mullum
Makelaar / taxateur

Ashley Hoebe
Makelaar

Bettina Keij
Commercieel medewerker

 

Nikki Aaij
Commercieel medewerker,a

Renate Schuijt
Assistent makelaar <a


www.hypotheker.nl/heerhugowaard heerhugowaard1196@hypotheker.nl 072 - 571 72 22

www.hypotheker.nl/heerhugowaard

072 – 571 72 22

René Meijners Hypotheekadviseur rene.meijners@hypotheker.nl

René Meijners
Hypotheekadviseur

Petra Heimel Hypotheekadviseur petra.heimel@hypotheker.nl

Petra Heimel
Hypotheekadviseur

René Groot Hypotheekadviseur rene.groot@hypotheker.nl

René Groot
Hypotheekadviseur

Mano Lemavigo Hypotheekadviseur mano.lemavigo@hypotheker.nl

Mano Lemavigo
Hypotheekadviseur

Frank Kamermans Hypotheekadviseur frank.kamermans@hypotheker.nl

Frank Kamermans
Hypotheekadviseur

Elmar Kramer Hypotheekadviseur elmar.kramer@hypotheker.nl

Elmar Kramer
Hypotheekadviseur

Pascale Pietersen Binnendienst medewerker pascale.pieterse@hypotheker.nl

Pascale Pietersen
Binnendienst medewerker

Marina voor den Dag Binnendienst medewerker

Carla van der Zwaag Binnendienst medewerker carla.vanderzwaag@hypotheker.nl

Carla van der Zwaag
Binnendienst medewerker

Liesbeth Dekker
Binnendienst medewerker

Tanja Degalan
Binnendienst medewerker